• Разпродажба
  • Новинка
Converse Унисекс-Детски маратонки

Converse Унисекс-Детски маратонки

 
BGN 0.67

Наличност
Налично

синтетични влакна и каучукОбувки за бебета/малки деца.Синтетични влакна и каучук.Converse Chuck Taylor All Star Hi (Tod/ Yth) - Ментови бонбони класически размер Chuck Taylor за вашето дете.Платното надмощие, гумена подметка.


Основни характеристики

Избор на клиенти